Kataríne pomohla nebanková pôžička 2000€, ktorú vyriešila online

Prišiel september a s ním aj začiatok nového školského roka. Katarína potrebovala svojim deťom kúpiť pomôcky do školy. Problém jej pomohla vyriešiť nebanková pôžička online s ktorou zvládla náhle zvýšené výdavky.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Pani Katarína je rozvedená matka dvoch detí. Deti vychováva sama. V minulosti ju manžel opustil a kvôli rodinným problémom sa museli aj rozviesť. Pracuje ako upratovačka v materskej škôlke. Občas zvykne chodiť vypomáhať aj do školskej jedálne ako pomocná sila, aby si privyrobila. Žijú skromne, ale deťom sa snaží dať všetko, po čom túžia. Jej staršia dcéra Janka chodí do piateho ročníka na základnej škole a mladšia dcéra Diana v septembri nastupuje do prvého ročníka. Katarína si uvedomovala, že mladšej dcére potrebuje kúpiť školskú tašku, zošity a písacie potreby. Taktiež musí zaplatiť rôzne školské poplatky o ktorých jej hovorila budúca triedna učiteľka Diany. Uvažovala nad tým, ako zvládne danú finančnú situáciu tak, aby Diane kúpila vybavenie, ktoré do školy potrebuje. Tento problém vyriešila nebanková pôžička online s pomocou ktorej kúpila a zaplatila všetko potrebné pre Dianu.

Rýchla nebanková pôžička

Katarína si peniaze požičala nenáročnou cestou pomocou nebankovej pôžičky. Pozitívum nebankového úveru je okamžité vybavenie z pohodlia domova. Kataríne nebola schválená pôžička v banke kvôli nízkym príjmom. Nebankový úver je možné získať jednoduchšou cestou a poskytuje voľnejší prístup k preukazovaniu príjmu. Požičané peniaze vie klient využiť na čokoľvek. Získané financie pomohli Diane úspešne odštartovať prvý ročník základnej školy. Katarína jej kúpila krásnu ružovú školskú tašku, zošity, peračník a taktiež zaplatila povinné školské poplatky. Peniaze, ktoré sa jej zvýšili využila pre staršiu dcéru, ktorej kúpila krásny darček na narodeniny.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt