Bezúčelová pôžička pre opatrovateľky v Rakúsku

Pani Ľudmile zo Svidníka, ktorá pracuje ako opatrovateľka v Rakúsku, sme pomohli s jej žiadosťou o bezúčelovú pôžičku. Túto online pôžičku vo výške 4000€ na 5 rokov mala schválenú do 24 hodín od podania žiadosti o pôžičku.

Bezúčelová pôžička pre opatrovateľky v Rakúsku

Pani Ľudmile zo Svidníka ktorá pracuje ako opatrovateľka v Rakúsku sme vyhoveli s jej žiadosťou o bezúčelovú pôžičku. Túto online pôžičku vo výške 4000€ na 5 rokov mala schválenú do 24 hodín od podania žiadosti.

Bezúčelovú pôžičku máte možnosť získať rovnako ako pani Ľudmila aj Vy.

Našu bezúčelovú pôžičku 4.000 € sme schválili pani Ľudmile zo Svidníka, ktorá má 48 rokov a je opatrovateľkou v Rakúsku, kde dochádza pracovať na dvojtýždňové turnusy. Po príchode na Slovensko ju čakalo nemilé prekvapenie – zatekajúca strecha na jej rodičovskom dome. Pani Ľudmila teda navštívila banku, kde ju odmietli, nakoľko vraj nespĺňa ich podmienky pre žiadosť o úver. Pani Ľudmila je rozvedená a od svojich detí si požičiavať peniaze nechcela. Skúsila preto zavolať svojej susede, ktorá jej pred časom spomínala pôžičku cez internet, ktorú si aj ona vybavila do niekoľkých minút priamo na webe. Pani Ľudmila bola skeptická, nakoľko mala zlú skúsenosť s bankami, kde ju odmietali. Keďže nemala čo stratiť, vyplnila teda formulár na našej webovej stránke „podajziadost“ a bola veľmi milo prekvapená z emailu, v ktorom jej bolo oznámené, že jej bola pôžička vo výške 4.000 eur schválená. Strechu si stihla dať opraviť a časť peňazí si ešte vložila na svoj sporiaci účet.

 


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt